پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​با وجودبارش برف سنگين و كولاك در محورهاي كوهستاني تمامي راهها باز است

تاریخ انتشار: 1395/11/10

​با وجودبارش برف سنگين  و كولاك در محورهاي كوهستاني تمامي راهها باز است

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران زكريا صفرزاده معاون راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران با  اشاره به بارش برف سنگين در روزهاي جمعه و شنبه مورخ 8و 9 بهمن ماه در محورهای كوهستاني استان گفت :: طی این بارش ها،اکیپ های راهداري این اداره كل،مسیرهای مواصلاتی را برف روبی و شن پاشي  و نمک پاشی کردند.

صفرزاده در جریان بازدید از عملیات برف روبی اظهارنمود: با استقرار 140دستگاه ماشين آلات نيمه سنگين و سنگين راهداري و380 نفر از نيروهاي بخش خصوصي و دولتي این عملیات با موفقيت صورت گرفت تا شرايط تردد ايمني را در محورهاي مواصلاتي فراهم آورد.

وی عنوان نمود: تمام ماشین آلات سنگين و نيمه سنگين  آماده خدمت رسانی به هم استانی ها و همشهریان عزیز است و راهداران نهایت تلاش خود را به منظور باز نگه داشتن تمامی محور ها و نیز سهولت تردد مسافران انجام می دهند.

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: ميزان بارش در روز جمعه در محدوده شميرانات ، آبعلي و دماوند بيش از 50سانتي متر ودر شهرستانهاي فيروزكوه بيش از 30سانتي متر بوده است .

وي با توجه به شدت بارش برف اخیر تصریح نمود: جهت سهولت تردد و برقراری ایمنی و خدمت رساني بهتر به هموطنان، نيروهاي راهداري تمام توان خود را بكار گرفتند تا از مسدود شدن راه در ساعات اوليه صبح جلوگیری بعمل آيد تا هموطنان شاهد ترافيك روان درتمامي  محورها حتي راههاي روستايي باشند .
مشخصات:
نظرات: *