پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​اختصاص بخشی از بیلبوردها و پل های عابر پیاده استان به منظور اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر

تاریخ انتشار: 1395/11/09

​اختصاص بخشی از بیلبوردها و پل های عابر پیاده استان به منظور اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در دیدار با  سردار روزبهانی دبیر ستاد اقامه امر به معروف و نهی از منکر استان تهران  بر آمادگی اداره کل را به منظور نشر و اشاعه مباحث این ستاد در سطح استان تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس نصراله نژاد با تاکید بر اینکه برای رضایت مندی کاربران جاده ای سیستم های آنلاین را تعریف کرده ایم گفت: در حوزه ترانزیت 700 شرکت بين المللي فعال وجود دارد. همچنین در جابجایی کالا 400 شرکت داخلي در استان تهران فعال هستند 

وی با اشارهبه بحث آموزش رانندگان به شکل دوره ای از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ادامه داد:با توجه به ارتباط اداره کل با بخشی عظیمی از مردم پتانسیل بالایی برای نشر و اشاعه مباحث امر به معروف و نهی از منکر داریم.

وی با تاکید بر اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این آمادگی را دارد تا بخشی از بیلبوردها و پل های عابر پیاده را به تبلیغات امر به معروف و نهی از منکر اختصاصی دهد ادامه داد: در حوزه راهداری 2000 کیلومتر راههای اصلی و فرعی استان تهران در حوزه استحفاظی استان تهران قرار دارد . از خط کشی راهها تا نصب گاردریل و ...  که بالتبع بخش عظیمی از کاربران جاده ای با این موضوع ها مرتبط هستند.

در انتها از زحمات حجت الاسلام والمسلمین مرادی دبير ستاد احيا  تقدیر شد و ابلاغ اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر به آقایان نصراله نژاد , مرزوقی , لطفی , محمدی و حجت الاسلام مرادی اعطا گردید.
مشخصات:
نظرات: *