پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​تازه ترین اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات

تاریخ انتشار: 1395/10/12

مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شمیرانات از عملیات برف روبی در 160 کیلومتر راه اصلی و فرعی این شهرستان طی هفته های اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران آقایی با اعلام این مطلب گفت: در مسیر محور فشم بی احتیاطی راننده کامیون و رعایت نکردن سرعت مطمئنه سبب شد تا کامیون مذکور دچار انحراف و واژگون گردد. با وقوع این حادثه راهداران این اداره در اسرع وقت اقدام به پاکسازی و بازگشایی محور کردند.

وی ادامه داد: همچنین در چند روز اخیر شدت برف  در محور شمشک به دیزین و همچنین راههای روستایی شهرستان شمیرانات تردد را برای اهالی مشکل کرده بود که طی چند روز بارندگی راهداران با حضور و تلاش شبانه روزی مانع انسداد محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

آقایی با اشاره به اینکه کلیه محورهای اصلی و فرعی شهرستان شمیرانات 160کیلومتر است افزود: طی هفته های اخیر به نوعی بارش برف در تمامی راههای حوزه استحفاظی ما وجود داشت که اگر همت و تلاش و ازخودگذشتگی راهداران نبود چه بسا بارها محورهای اصلی و فرعی شمیرانات با انسداد مواجه می شد.

وی در پایان گفت: در محور لشگرک لواسان در راستای ارتقاء فرهنگ ایمنی در بین هموطنان با کمک روابط عمومی اداره کل اقدام به نصب بیلبورد و بنر در محور لشکرک به لواسان کردیم که امیدواریم این روند فرهنگ سازی تداوم یابد.
مشخصات:
نظرات: *