پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
ت​قدیر از راهداران و استمرار کاهش تلفات تصادفات

تاریخ انتشار: 1395/10/01

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در مراسم بزرگداشت روز راهدار از تلاش شبانه روزی راهداران استان تهران در باز نگهداشتن راهها در ایام برفی امسال قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس نصراله نژاد با اشاره به وجود 2800 کیلومتر جاده در حوزه استحفاظی استان تهران گفت: در استان تهران 990 کیلومتر آزادراه و راه اصلی و فرعی وجود دارد و مابقی راه روستایی است.

وی با اشاره به حضور 90 شرکت مسافربری ادامه داد: در 7 ماه نخست امسال حدود 15 میلیون مسافر توسط شرکتهای مسافربری جابه جا شده اند.

نصراله نژاد ادامه داد: در مجتمع های خدمات رفاهی هم اکنون 34 مجتمع فعال در حوزه استحفاظی استان تهران حضور دارند که این تعداد در آینده نزدیک افزایش پیدا می کند.

وی با اشاره به تجهیز کلیه راهدارخانه های استان تهران و 13 اداره شهرستانی افزود: هم اکنون 180 دستگاه سبک و سنگین ماشین آلات راهداری در محورهای به خصوص برف گیر و حساس استان مستقرند و 300 نیروی راهداری در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در ادامه به کاهش 10 درصدی تلفات ناشی از تصادفات در محورهای استان تهران طی 7 ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت امیدواریم با تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری در کنار سایر دستگاههای متولی این روند کاهش استمرار یابد.

   
مشخصات:
نظرات: *