پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ارتقاي سطح روز افزون ايمني راهها بايد سرلوحه فعاليت راهداري باشد

تاریخ انتشار: 1395/10/01

​ارتقاي سطح روز افزون ايمني راهها بايد سرلوحه فعاليت راهداري باشد

مراسم بزرگداشت روز راهدار با حضور رئيس سازمان راهداري و حمل ونقل جاده اي معاونان و مديران كل اين سازمان و همچنين مديران كل ادارات راهداري و حمل ونقل جاده اي استانها و همچنين راهداران نمونه كشوري در سالن  همايشهاي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران دراين مراسم مهندس كشا.رزيان با اشاره به ادغام دو حوزه استراتژيك راهداري و حمل ونقل جاده اي گفت :كار ادغام ادارات كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران انجام شده است واكنون بحث اعتباري و يكسان سازي بودجه ها در حال انجام است .كه اميدواريم اين مهم نيز به زودي اتمام پذيرد .

وي با تاكيد بر همدلي و هماهنگي بين دو بخش راهداري و حمل ونقل جاده اي ادامه داد :ادغام بايد به شكل واقعي صورت پذيرد يعني در ادارات كل پرسنل خود را متعلق به يك بخش و جدا از بخش ديگر ندانند درواقع حس همدلي و هماهنگي بايد بصورت واحد و يكسان در بين پرسنل ادارات راهداري و حمل ونقل جاده اي وجود داشته باشد 

كشاورزيان در ادامه ادغام دو حوزه ي راهداري و حمل ونقل جاده اي را امري ميمون توصيف كرد و افزود :درگذشته بعضا "مردم براي انجام يك كار مشخص به دو اداره كل راه وشهرسازي و حمل ونقل جاده اي مراجعه مي كردند امروز با اين ادغام انجام كار آنها نيز تسهيل پيدا كرده است و مي توانند امور خود را از يك اداره كل پيگيري نمايند .

معاون وزير راه وشهرسازي با شاره به دو فعاليت عمده رهداري خاطرنشان كرد :حفظ سرمايه ملي كه همان نگهداري راههاست و دوم ارتقاي ايمني و سطح سرويس راهها كه دو عمده ي فعاليت بخش راهداريست كه همه فعالان در حوزه ي راهداري بايد به سمت ارتقاي ايمني كشور حركت نمايند و ارتقاي روز افزون سطح ايمني راهها را سرلوحه كار خود قرار دهند .

معاون وزیر راه و شهرسازی بابیان اینکه «کیفیت انجام کار باید از حد بالایی برخوردار باشد» تأکید کرد: با توجه باز بودن دست ما به لحاظ قانونی، مسئله ارزیابی کیفی باید با جدیت از سوی مدیران کل استان‌ها پیگیری شود تا ضمن رعایت قانون ملاک تحویل پروژه به پیمانکاران فقط پایین‌تر بود قیمت پیشنهادی نباشد.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به اهمیت کیفیت نیوجرسی‌ها تصریح کرد: بعد از پسماند هسته‌ای باید به فکر پسماند نیوجرسی‌های چند تنی باشیم؛ بنابراین نباید از تولیدکنندگان نیوجرسی فاقد کارخانه، آزمایشگاه، کنترل محصول و ناسازگار در شرایط مختلف آب و هوایی خرید انجام شود.

کشاورزیان خطاب به مدیران کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بیان داشت: باید به رشد شرکت‌های باکیفیت باهدف تولید ثروت ملی کمک شود. اگرچه سود آن ممکن است شامل فرد حقیقی شود اما در کل یک ثروت ملی است و وظیفه ما مدیران نظام است تا ضمن انجام وظایف روزمره به شکل‌گیری و تولید ثروت ملی کمک کنیم.
مشخصات:
نظرات: *