پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​تقدیر از تلاشهای شبانه روزی حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای

تاریخ انتشار: 1395/09/20

تقدیر از تلاشهای شبانه روزی حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از همکاران معاونتهای راهداری و حمل و نقل به واسطه حضور و تلاش شبانه روزی در راههای حوزه استحفاظی استان و اجرای موفقیت آمیز طرح اعزام زائرین اربعین قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس مجید رضا نصراله نژاد در دومین نشست شورای اداری گفت: طی هفته گذشته بارش شدید برف در محورهای کوهستانی استان تهران با تلاش شبانه روزی همکاران راهدار ما مهار گردید و خوشبختانه تردد در محورهای مواصلاتی استان تهران بدون هیچ مشکلی جریان داشت.

وی با اشاره به طرح اعزام زائرین اربعین حسینی ادامه داد: طی 15 روز همکارانمان در معاونت حمل و نقل به شایستگی طرح اعزام زائرین اربعبین حسینی را اجرا کردند که با یاری خداوند متعال مسافران زائر اعزامی از استان تهران بدون کوچکترن مشکل به زیارت رفتند و به سلامت بازگشتند.

در بخش بعدی نشست شورای اداری معاون اداری و توسعه منابع اداره کل با اشاره به راهکارهای صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات در اداره کل بر رسیدگی به معیشت کارکنان و یکپارچه نمودن سیستم پرداخت حقوق و مزایا با توجه به ادغام دو حوزه راهداری و حمل و نقل تاکید نمود.

در بخش دیگری از نشست شورای اداری روسای ادارات شهرستانی و ستادی با ارائه گزارش عملکرد یک ماهه خود به بیان مسائل و فعالیت های آتی ادارات متبوع خود پرداختند.

بحث ساماندهی تبلیغات پل های عابر پیاده استان تهران و همچنین بهره برداری از 34 مجتمع رفاهی بین شهری در حوزه استحفاظی استان تهران از جمله مباحثی بود که مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران بر آنها تاکید داشت.

در این جلسه روسای ادارات شهرستانی به تشریح فعالیت های ایمن سازی در حوزه راههای شهرستانهای تحت نظارت خود پرداختند. نصب تابلوهای ایمنی, تابلوهای مشخص کننده ابتدا و انتهای حوزه های استحفاظی, ترمیم گاردریل ها و نیو جرسی ها در برخی حوزه ها و ... و همچنین خط کشی راهها از فعالیت های ادارات شهرستانی استان تهران طی ماه گذشته بود.
مشخصات:
نظرات: *