پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
نصراله نژاد: با وجود بارش شدید برف راههای استان تهران یه لحظه هم بسته نشد

تاریخ انتشار: 1395/09/07

نصراله نژاد: با وجود بارش شدید برف راههای استان تهران یه لحظه هم بسته نشد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با تاکید بر اینکه بارش شدید برف با تلاش شبانه روزی راهداران در راههای حوزه استحفاظی استان مهار شد و مانع انسداد جاده گردید گفت: با وجود بارش شدید برف همکاران راهدار ما در سطح راههای استان تهران با تلاش شبانه روزی خود مانع از انسداد محورها شدندو خوشبحتانه راههای استان تهران حتی برای یه لحظه هم بسته نشد.

مهندس مجید رضا نصراله نژاد در نشست هم اندیشی روسای ادرات شهرستانی با فرماندهان پلیس راه افزود: همکاری و تعامل تنگاتنگ اداره راهداری و پلیس راه و همچنین یاری سایر دستگاههای متولی سبب شده تا استان تهران با کاهش تلفات تصادفات روبرو شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه آمارها نشان دهنده کاهش آمار 14 درصدی تلفات ناشی از تصادفات جاده ای در6 ماه نخست امسال را نشان می دهد که امیدواریم این روند کاهش همچنان تداوم یابد.

نصراله نژاد با تاکید بر کار ویژه و با اهمیت راهداری و پلیس راه خاطرنشان کرد:تمام تلاش ما و تمام همکاری ما به خاطراین است که به نتیجه ای مطلوب که همان کاهش مداوم تلفات است دست یابیم. این کاهش برای ما بسیار حائز اهمیت است چون با جان انسانها سروکار دارد و نجات جان انسان نزد خداوند جایگاهی متعالی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در ادامه به انتزاع حوزه راهداری از ادارات کل راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: این انتزاع اتفاق بسیار مبارکی است. در واقع با شکل گیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ما هم بهرهبردار و هم خدمتگزار جاده هستیم.

  وی با اشاره به بازدید مشترک با پلیس راه از راههای حوزه استحفاظی استان تهران اضافه کرد: توصیه می کنم در حوزه های شهرستانی روسای ادارات با فرماندهان پلیس راه آن شهرستان به شکل منظم و هماهنگ جلسه داشته باشند تا سطح تعامل و همکاری بین دو اداره بیش از پیش ارتقاء یابد  و نتیجه آن انشاء اله کاهش روزافزون تلفات ناشی از تصادفات باشد.
مشخصات:
نظرات: *