پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
بارش برف و تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری در راههای حوزه استحفاظی استان تهران

تاریخ انتشار: 1395/09/03

​بارش برف و تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری در راههای حوزه استحفاظی استان تهران

به همت نیروهای راهداری کلیه محورهای کوهستانی برف گیر استان تهران باز است و تردد خودروها بدون هیچ مشکلی جریان دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ذکریا صفرزاده معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اعلام این خبر گفت: بارش برف در محورهای هراز, شمشک به دیزین و فیروزکوه در جریان است و راهداران زحمتکش استان تهران با حضور شبانه روزی مانع انسداد محورهای مذکور شدند.

وی با اشاره به اینکه محور شمشک به دیزین در حوزه استحفاظی استان تهران باز است ادامه دارد: در محور فیروزکوه و در گردنه گدوک کولاک شدید باعث افت دید رانندگان شده است که خوشبختانه با حضور کلیه عوامل راهداری مشکلی در آن حوزه دیده نمی شود.همچنین تمامی ماشین آلات راهداری آماده و بروزرسانی شده است و کلیه آنها بدون مشکل خاصی در سطح محورهای استان استقرار دارند.

وی با تاکید بر حضور مستمر نیروها و ماشین آلات راهداری در سطح راههای کوهستانی استان تهران خاطرنشان کرد: راهداران به صورت شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به هموطنان گرامی و کاربران جاده ای هستند اما رانندگان عزیزی که در سطح راههای حوزه استحفاظی تردد می کنند حتما باید توجه داشته باشند تا در این ایام وسایل ایمنی و زنجیر چرخ و ... همراه داشته باشند.
مشخصات:
نظرات: *