پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بازدیدمدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران از پروژه های پایانه کالای تهران

تاریخ انتشار: 1395/09/02

​بازدیدمدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران  از پروژه های پایانه کالای تهران

مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران  به همراه معاون فني ، روسای ادارات بازرگانی و فنی از پروژه های پایانه کالای تهران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران در این بازدید به  بررسی مسائل و موارد مربوط به پروژه اصلاح هندسی ورودی پایانه و رفع مشکلات پیمانکار پرداخته شد

مجيدرضا نصراله نژاد گفت :.این پروژه از 50% در صدپیشرفت فیزیکی برخوردار است.وامید می رود با افتتاح این پروژه نسبت به روان سازی و آرام سازی ترافیک درون و برون پایانه و متعاقب آن تسهیل در ورود و خروج رانندگان اقدام گردد.

همچنین مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان تهران عنوان كرد : در این بازدید از پروژه ایجاد پارکینگ خاکی پایانه, بازدید به عمل آمدو مشکلات  مطرح گرديد ودر  دستور کار کارگاهی به پیمانکار مذکور داده شد

نصراله نژاد اظهار داشت : پروژه ایجاد پارکینگ خاکی پایانه 40% درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امید می رود تا بهمن ماه سال جاری به مرحله ی بهره برداری برسد.با بهره برداری از این پروژه به ظرفیت پارکینگی پایانه افزوده خواهد شد.

اين مقام مسئول با تاكيد به بهداشت محيط زيستي پايانه گفت :توجه به نکات بهداشتی و محیط زیستی پایانه و الزام رستوران ها به نصب چربی گیر و تذکر به غرفی که تخلفاتی در این خصوص داشته اند از جمله سایر امور انجام شده  در این بازدید بود .

وي در پايان اضافه كرد :برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی محیط زیستی برای پرسنل شاغل در پایانه از جمله سایر اقدامات این بازدید بودکه از ابتدای آذر ماه اجرایی خواهد شد.

اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص تمهیدات فصل پاییز از جمله پاک سازی منهول ها ,آماده سازی و نظافت خیابان ها و فضای سبز وپشت بام و ... نیز در این بازدید صورت پذیرفت.
مشخصات:
نظرات: *