پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​رئیس اداره مسافر: مصوبات ستاد سفر زائرین اربعین اجرایی شده است

تاریخ انتشار: 1395/08/24

​رئیس اداره مسافر: مصوبات ستاد سفر زائرین اربعین اجرایی شده است

رئیس اداره مسافر از اجرای کامل مصوبات ستاد سفر زائرین اربعین حسینی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران احمد تهرانی گفت: طی هماهنگی در جلسه ستاد هماهنگی سفر زائیرین اربعین که با حضور دستگاههای فعال و متولی در طرح برگزار گردید مواردی تصویب شد که تا به امروز در اجرای آنها موفق عمل کرده ایم.

وی افزود: آموزش اضطراری رانندگان فعال در طرح سفر اربعین, نصب بنر قیمت بلیط به مرز مهران در پایانه های مسافربری, تشدید نظارت بر عملکرد مدیران فنی شرکتهای حمل و نقل مسافر, تشکیل گشت بازرسی مشترک با پلیس راه در خصوص کنترل ایمنی ناوگان عمومی جاده ای  و آماده باش مراکز معاینه فنی تحت پوشش جهت خدمت رسانی شبانه روزی از جمله موارد مصوبی است که به اجرا گذاشته شده است.

تهرانی با اشاره به اعلام آمادگی کلیه تشکلهای صنفی در جهت همکاری به منظور جابجایی زائرین اربعین حسینی خاطرنشان کرد : از دیگر موارد مصوبی که عملیاتی شده است آماده باش امکانات شرکتهای امدادخودرو مکاتبه با دفتر جهت گزارش گیری از سیستم برخط و ابلاغ ماموریت جهت استقرار پرسنل در پایانه ها بوده است.
مشخصات:
نظرات: *