پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​نشست مهندس نصراله نژاد با مدیران شرکتها و تعاونی های مسافربری پایانه ها

تاریخ انتشار: 1395/08/23

​نشست مهندس نصراله نژاد با مدیران شرکتها و تعاونی های مسافربری پایانه ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در بازدید از پایانه مسافربری غرب با مدیران شرکتها و تعاونی های مسافربری پایانه های غرب, شرق, جنوب و بیهقی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس مجید رضا نصراله نژاد با تقدیر از تلاشهای مدیران و مسئولان شرکتها و تعاونی های مسافربری در ایام طرح اعزام زائرین مسافر اربعین گفت: در سال گذشته بیش از 40 در صد از زائرین مسافر اربعین از طریق استان تهران اعزام شدند که پیش بینی می شود امسال هم این حجم بالای جابجایی مسافر انجام شود.

وی با اشاره به اینکه روزانه حدود 1000 اتوبوس از تهران آمادگی جابجایی زائرین مسافر اربعین به سمت مرز مهران را دارد افزود:از 20 آبان سفر اعزام مسافران به سمت مهران آغاز شده است و تا30 آبانماه ادامه خواهد داشت . همچنین از 30 آبان تا 5 آذر ماه هم برگشت مسافران به تهران خواهد بود.

مهندس نصراله نژاد ادامه داد: از همکاری مسئولان شهرداری هم تشکر می کنم که با معاف کردن عوارض 5 درصدی کمک شایان کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به ادغام حوزه راهداری و حمل و نقل گفت: ادغام این حوزه گسترده و وسیع راهداری و حمل و نقل را باید به فال نیک گرفت, راهداری و حمل و نقل مکمل همدیگر هستند و در همین بحث اعزام زائرین مسافر اربعین حوزه راهداری بسیار می تواند به منظور تامین و ارتقاء ایمنی راهها کمک کار باشد.

مشخصات:
نظرات: *