پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​آغاز خط كشي راههاي روستايي شهرستان ورامين

تاریخ انتشار: 1395/08/23

​آغاز خط كشي راههاي روستايي شهرستان ورامين

مسئول اداره  راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان ورامين از آغاز خط كشي راههاي روستايي اين شهرستان خبر داد .

بوداغي مسئول اداره راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان ورامين در گفتگو با گزارشگر اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران در خصوص وضعيت راهدارخانه ورامين گفت : شهرستان ورامين در كل شامل 75 كيلومتر راه اصلي وحدود 380كيلومتر راه روستايي است .

وي ادامه داد :راههاي اصلي ما در آزادراه قم –گرمسار ،45كيلومتر در جوادآباد –ورامين حدود 8كيلومتر و ورامين –چرمشهر 22كيلومتر است .

بوداغي عنوان كرد:تمامي راهها نياز به خط كشي دارد ودرحال حاضر ماشينهاي خط كشي مستقر گرديده است .

و مقرر شده خط كشي كليه راههاي روستايي انجام گيرد .

مسئول اداره راهداري وحمل ونقل جاده اي شهرستان ورامين با اشاره به اهميت علائم ايمني راهها گفت :جلساتي درخصوص بحث تابلو وعلائم ايمني برگزار شده و بازديدهاي مشتركي با بخشداري حوزه ورامين و گاها دهياريها به همراه پليس راه وبخشداري مركزي ورامين انجام گرديده است ومقرر شده است با همكاري وهمياري دهياريها جانمايي ونصب تعدادي از تابلوهاي علائم ايمني اقدام شود .

وی با اشاره به اهمیت موضوع راهداری زمستانی راهها تصریح کرد: تمهیدات لازم از جمله به روز كردن كردن  بحث ماشين آلات و نمك فراهم شده است .

بوداغي  در خاتمه  افزود:ما ظرفيت نمك را به 700تن رسانديم و با پيگيري اداره ماشين آلات به زودي پيمانكار مربوطه سرويس دهي ماشين آلات حوزه را انجام خواهد داد .
مشخصات:
نظرات: *