پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​برگزاری اولین نشست شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران

تاریخ انتشار: 1395/08/12

برگزاری اولین نشست شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران

اولین جلسه شورای اداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با حضور مدیرکل, معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در این جلسه مهندس مجیدرضا نصرالله نژاد با تبیین وظایف  جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به تشریح چالش ها و فعالیت های گسترده این اداره کل اشاره نمود و گفت: با ادغام حوزه راهداری با حمل و نقل و تشکیل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای وظایف روسای ادارات شهرستانی در این حوزه افزایش یافته است.

در واقع روسای ادارات شهرستانی در کنار فعالیت های راهداری می بایست وظایف حوزه حمل و نقل در حوزه های استحفاظی خود را انجام دهند.

در ادامه معاونین و روسای ستادی و شهرستانی به معرفی خود و حوزه تحت نظارت شان پرداختند و به اهتمام بر وظایف جدید تعریف شده ادارات تاکید کردند.

همچنین در این جلسه با توجه به نزدیک شدن به ایام راهداری زمستانی مقرر گردید ادارات شهرستانی با نظارت مدیریت راهداری بر آمادگی  کامل خود به منظور خدمت رسانی به کاربران جاده ای فعالیتهای خود را آغاز نمایند.

در بخش دیگری در جلسه مذکور معاونین و به خصوص روسای ادارات شهرستانی به بیان مشکلات و چالش های پیش رو با توجه به نزدیک شدن به راهداری زمستانی پرداختند.

همچنین در پایان مهندس نصراله نژاد مدیرکل و مهندس صفرزاده معاونت راهداری با تاکید بر تجهیز و رفع کمبود در راهدارخانه های حوزه استحفاظی استان تهران بر آمادگی کامل راهداران و ماشین آلات راهداری اصرار نمودند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در بخش دیگری از صحبت های خود بر ساماندهی نهایی نیروهای انسانی این اداره کل با توجه به ادغام انجام گرفته به منظور رسیدگی بر روظایف و خدمت رسانی هرچه سریعتر به مردم تاکید کرد.
مشخصات:
نظرات: *