پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​مهندس صفرزاده خبر داد:تازه ترین اقدامات راهداری استان تهران

تاریخ انتشار: 1395/08/11

​مهندس صفرزاده خبر داد:تازه ترین اقدامات راهداری استان تهران

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از اجرای عملیات خط کشی و دپوی 20 هزار تن نمک در راههای روستایی استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مهندس صفرزاده با اعلام این خبر گفت: به زودی عملیات خط کشی راههای اصلی و فرعی اجرایی خواهد شد. همچنین با توجه به نزدیکی آغاز فصل سرما و بارشهای جوی در محورهای حوزه استحفاظی استان تهران و به خصوص راههای روستایی, اقدام به دپوی  20 هزارتن نمک کرده ایم.

وی در ادامه با اشاره به آمادگی راهداران استان تهران به منظور خدمت رسانی مضاعف به هموطنان در ایام فصل سرما افزود: در کلیه گردنه های راهداری با تجهیزات کامل استقرار پیدا کرده اند از سوی دیگر عملیات تعمیر و آماده سازی ماشین آلات راهداری به سرعت در حال انجام است که طی روزهای آینده تکمیل خواهد شد.

صفرزاده با اشاره به تعامل و همکاری مطلوب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با پلیس و دستگاههای ذیربط به منظور کاهش آمار تلفات ناشی از تصادفات جاده ای خاطرنشان کرد: همواره کلیه سعی و تلاشمان در حوزه راهداری حفظ و نگهداری شرایط مطلوب راهها و همچنین ارتقاء روزافزون ایمن جاده ای استان به منظور کاهش تلفات تصادفات جاده ای می باشد. در این بین و به منظور خدمت رسانی مضاعف به هموطنان تعامل مطلوب و کم نظیری با پلیس و سایر دستگاههای خدمت رسان در این حوزه داریم. به همین منظور تمام تلاشمان کاهش روزافزون و به حداقل رساندن آمار تلفات ناشی از تصادفات جاده ای است که البته کاربران جاده ای و هموطنان گرامی نیز با رعایت قوانین و مقررات بهترین در رانندگی بهترین همکاری را می توانند با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران داشته باشند.
مشخصات:
نظرات: *