پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​راه اندازی اولین شرکت اجاره خودروهای لوکس با سرمايه ای بالغ بر17ميلياردتومان

تاریخ انتشار: 1395/07/03

​راه اندازی اولین شرکت اجاره خودروهای لوکس با سرمايه ای بالغ بر17ميلياردتومان

اولین شرکت اجاره خودروهای لوکس با سرمايه ای بالغ بر17ميليارد تومان و دارنده 100 دستگاه انواع خودروهای سانتافه، تويوتاكمري، هيوندا و رنو در استان تهران راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومي  اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران مجوز اولين شركت بين المللي اجاره خودرو در در داخل وخارج از مرزهاي جغرافيايي در استان تهران صادر گرديد.

حمید رضا شهرکی ثانوي، مدیر کل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان تهران در این خصوص گفت: متقاضیان ثبت شرکت‌های حمل و نقل اجاره خودرو باید حداقل ۱۰۰ دستگاه وسیله نقلیه مدرن با پلاک شخصی با عمر کمتر از چهار سال را دارا بوده و این خودروها باید به نام شرکت یا اعضا هیات باشند.

وی در ادامه افزود: این شرکت که با نام نام توسعه انديش سپند(تسكو)نماينده انحصاري شركت يوروپكار اينتر نشنال  ثبت شده دارای بیش از 100 دستگاه انواع خودرو مدرن و دارای 4 دفتر نمايندگي در فرودگاه بين المللي امام(ره) تهران، فرودگاه آيت اله مدني اصفهان، فرودگاه شهيد دستغيب شيراز و فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد مشهد  می باشد که توانسته از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران پروانه فعالیت دریافت کند.

شهرکی ثانوی هدف از راه اندازی این شرکت را ارتقای سطح خدمات و سرویس دهی به مسافران جاده ای داخلی و خارجی عنوان کرد و گفت: استان تهران همواره در استفاده از خدمات نوین در صنعت حمل و نقل پیشتاز بوده و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد اینگونه اشتغال زایی ها در سطح کشور باشیم. 
مشخصات:
نظرات: *