پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​تقدیر از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده در جشنواره شهید رجایی

تاریخ انتشار: 1395/06/27

​تقدیر از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده در جشنواره شهید رجایی

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران به عنوان دتسگاه قابل تقدیر انتخاب و لوح تقدیر آن به حمید رضا شهرکی ثانوی مدیر کل این اداره اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل چاده ای استان تهران متن لوح تقدیر که توسط استاندار

 و رئیس ستاد هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران بدین شرح است:

«جناب آقای شهرکی ثانوی

مدیر کل محترم حمل و نقل و پایانه های استان تهران

با سلام و احترام

به پاس همت و تلاش ارشمند و صادقانه مدیران آن دستگاه در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مفتخر به کسب عنوان "دستگاه قابل تقدیر" در دولت تدبیر و امید می گردید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در سالی که مزین به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد، با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در خدمت رسانی به مردم شریف استان موفق و موید باشد.

سید حسین هاشمی

استاندار تهران و رئیس ستاد هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان

گفتنی است "اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان" نام سابق "اداره کل راهداري وحمل ونقل جاده اي" است که با انتقال مدیریت راهداری ادارات کل راه و شهرسازی به اداره کل حمل و نقل و پایانه ها بر اساس ابلاغيه شماره 71/57839 مورخ 10/6/95 معاون وزير راه و شهرسازي و رياست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي و  به استناد بند 8 مصوبه شماره 588271 مورخ 6/4/94 شورايعالي اداري به اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي تغییر

 نام داد.
مشخصات:
نظرات: *