پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​جشنواره هم‌پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان تهران برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: 1395/05/30

​جشنواره هم‌پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان  تهران برگزار می‌شود

مدير کل حمل و نقل و پايانه‌های استان تهران گفت: جشنواره هم‌پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای با هدف تجلیل از رانندگان حرفه‌ای حمل و نقل عمومی جاده‌ای و درون‌شهری پاییز امسال برگزار می‌شود. 

به گزارش روابط عمومي استان تهران ،شهركي ثانوي  مدير كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران اظهار داشت: این جشنواره به منظور ارج نهادن به تلاش و فعالیت مؤثر رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌ نقل کالا و مسافر درون‌شهری و برون‌شهری با مشارکت جمعیت طرفداران ایمنی راهها، دستگاه‌های اجرایی عضو کمیسیون ایمنی راهها و خانه حمل‌ و نقل و با هدف قدردانی از همت بلند این عزیزان  برگزار می‌شود.

وی افزود: رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌‌ نقل جاده‌ای کالا و مسافر(داخلی و بین‌المللی) و رانندگان حرفه‌ای حمل‌ و‌ نقل درون شهری کالا و مسافر (اتوبوس-مینی‌بوس-وانت و کامیون) که مخاطبان این جشنواره هستند می‌توانند تا تاریخ 20 شهریور ماه امسال برای شرکت در این جشنواره اقدام کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران تصریح کرد: سوابق و فعالیت حرفه‌ای شامل سوابق تخلفات رانندگی، بررسی وضعیت سانحه رانندگی، رفتار و انضباط فردی، تشویق و تقدیرنامه‌های دریافتی از سازمان‌ها، اخلاق حرفه‌ای، معاینه فنی و نگهداری ایمن وسیله نقلیه و اقدامات امدادی این رانندگان از جمله شاخص‌های ارزیابی انتخاب راننده برتر در این جشنواره است.

شهركي ثانوي افزود: کمک‌رسانی به مردم و سایر رانندگان، طرحها و ایده‌های خلاقانه در جهت توسعه ایمنی راه‌ها، دوره‌های آموزش مهارت حرفه‌ای، سلامت شغلی و حرفه‌ای و مشارکت‌های اجتماعی در جهت توسعه حمل‌ و‌ نقل ایمنی نیز از دیگر شاخصهای انتخاب راننده برتر در جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای استان  تهران است.

وي یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره منحصر به رانندگان شاغل در حمل و نقل عمومی دارای مجوز فعالیت از سازمانهای درون شهری و برون شهری هستند که برای ارسال مدارک به این جشنواره حتماً باید آنها را به تأیید سازمان‌ و صنوف مربوطه برسانند و سپس به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

اين مقام مسئول بیان کرد:  تمامی سوابق و فعالیتهای انجام شده پس از دریافت توسط هیئت داوران بررسی و برگزیدگان انتخاب می‌شوند و از تمامی برگزیدگان در جشنواره هم‌پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای در پاییز امسال تجلیل می‌شود.
مشخصات:
نظرات: *