پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​انتقال دوربين هاي نظارت تصويري در پايانه هاي مسافربري 4گانه

تاریخ انتشار: 1395/01/02

​انتقال دوربين هاي نظارت تصويري در پايانه هاي مسافربري 4گانه

امير مهر آرا از انتقال تصاوير دوربين هاي نظارت تصويري به پايانه هاي مسافري استان، شامل پايانه غرب، جنوب، بيهقي و شرق خبر داد

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران رئيس مركز مديرت راههاي استان تهران با اعلام اين خبر گفت :به منظور تكريم حقوق شهروندي و ارائه خدمات بهتر به مسافران جاده¬اي، تصاوير دوربين هاي نظارت تصويري به پايانه هاي مسافري استان، شامل پايانه غرب، جنوب، بيهقي و شرق انتقال يافت. 

وي ادامه داد :براي انتقال اين تصاوير از سرور مركزي نياز به تأمين زير ساخت ارتباطي و نيز تلويزيون-هاي صنعتي بود كه با اعتباري در حدود 000/000/100/3 ريال تهيه و نصب گرديد.

مهرآرا خاطرنشان ساخت : با در اختيار داشتن اين تجهيزات امكان اطلاع رساني زنده به مسافرين در خصوص وضعيت ترافيكي جاده ها و همچنين شرايط آب و هوايي محورهاي استان در ترمينال هاي مسافري بر قرار مي گردد.

 لازم به ذكر است كه نصب مانيتورها در هريك از پايانه¬ها با توجه به فضاي موجود و شرايط محيطي صورت پذيرفت به نحوي كه در سه پايانه غرب، جنوب و شرق از مانيتورهاي صنعتي و در پايانه بيهقي از LED مناسب براي محيط بيروني استفاده گرديد. 
مشخصات:
نظرات: *