پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​پیش فروش اینترنتی 450 هزار بلیت اتوبوس

تاریخ انتشار: 1394/12/29

​پیش فروش اینترنتی 450 هزار بلیت اتوبوس

بازديد وزير راه و شهرسازي از پايانه مسافري غرب/ فعاليت ۱۵ هزار اتوبوس و ۳۸ هزار دستگاه سواري براي جابه‌جايي مسافران/ فروش اينترنتي ۴۵۰ هزار بليت اتوبوس وزير راه و شهرسازي در دومين روز از طرح نوروزي از بخش‌هاي مختلف پايانه مسافربري غرب تهران بازديد كرد و در جريان نحوه خدمات‌رساني به مسافران قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران عباس آخوندي در دومين روز از طرح نوروزي بعد از فرودگاه مهرآباد، از بخش‌هاي مختلف پايانه مسافربري غرب تهران بازديد كرد و در جريان نحوه خدمت‌رساني به مسافران و وضعيت فروش بليت اتوبوس قرار گرفت.

علاوه بر اين وزير راه و شهرسازي با حضور در مركز معاينه فني پايانه مسافري غرب از روند فعاليت اين مركز ديدن كرد.

وزير راه و شهرسازي به بازديد خود از بخش معاينه فني پايانه مسافربري غرب اشاره كرد و افزود: طي بازديدي كه از اين بخش به عمل آمد معاينه فني اتوبوس‌ها به دقت در حال انجام است.

وي ادامه داد: براي ايام نوروز ۱۵ هزار دستگاه اتوبوس و ۳۸ هزار دستگاه سواري براي ارائه خدمت به مسافران نوروزي آمادگي دارند. علاوه بر اين تعدادي دستگاه سواري جديد به ناوگان سواري كرايه بين شهري اضافه شده است.

آخوندي با اشاره به اينكه ۴۵۰ هزار بليت اتوبوس از طريق اينترنت به فروش مي‌رسد تصريح كرد: اميدوارم اين مسافران سفري ايمن داشته باشند و براي آنها آرزوي شادماني داريم.

در اين بازديد داوود كشاورزيان رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و حميدرضا شهركي‌ثانوي مديركل حمل‌و‌نقل پايانه‌هاي تهران٬ وزير راه و شهرسازي را همراهي مي‌كردند.

آخوندی تاکید کرد: مردم می توانند شکایات خود را از طریق سامانه شهر به ما اعلام کنند.

وی همچنین در بازدید از پایانه و ترمینال مسافری غرب در جمع خبرنگاران گفت: وضعیت ترمینال غرب آرام بود و خوشبختانه ناآرامی در ناوگان دیده نشد. از بخش معاینه فنی پایانه غرب هم بازدید کردیم و در این مرکز 20 مورد به صورت دقیق ارزیابی می شود واین نکته مثبتی است که تمام بازرسی ها به صورت دقیق انجام می شود تا ایمنی ناوگان عمومی افزایش یابد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بخشی از بلیت ها به صورت اینترنتی و بخش دیگری هم از طریق پایانه ها به فروش رفت تاکید کرد: خوشبختانه در حین بازدید از پایانه کسی نسبت به ناهماهنگی قیمت ها اعتراضی نداشت و ترمینال برای اعزام مسافران آمادگی کامل داشت.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 15 هزار دستگاه اتوبوس و 38 هزار دستگاه سواری در سیستم موجود است گفت: در حال حاضر برای سفرهای نوروزی 450 هزار بلیت از طریق اینترنت فروخته شده است.

 وي در پايان اين بازديد با حضور در جمع خبرنگاران از آمادگي بخش‌هاي مختلف حمل ونقل زميني، ريلي، هوايي دريايي براي انجام سفر هاي نوروزي خبر داد و گفت: شرايط پايانه مسافري غرب براي ارائه خدمت به مسافران فراهم است. ضمن اينكه مشكلي از نظر عرضه بليت براي مسافران وجود ندارد و بخشي از بليت‌ها به صورت اينترنتي به فروش مي‌رسد.

عباس آخوندي ضمن آروزی سفری خوش برای مسافران، پیشاپیش عید نوروز را به ملت ایران تبریک گفت
مشخصات:
نظرات: *