پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​روسای جدید ادارات ترانزيت وبازرگاني اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران معرفي شدند

تاریخ انتشار: 1394/09/04

​روسای جدید ادارات  ترانزيت وبازرگاني اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران معرفي شدند 

جلسه معارفه روسای جدید ادارات ترانزيت وبازرگاني وسرمايه گذاري با حضور مدیرکل و معاونين و كارشناسان اداره کل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران ، طی این جلسه وهاب الدين خادم جبراييلي به عنوان رئيس اداره ترانزيت وعلي زنگي آبادي به عنوان رئيس اداره بازرگاني وسرمايه گذاري معرفی شدند.

مدير كل حمل ونقل وپايانه هاي استان تهران با اشاره به استان تهران به عنوان پايتخت ومركز  فعاليتهاي اقتصادي و تجاري در شاخصها ي حمل ونقل به جهت سرمايه گذاري حائز رتبه بالايي است وجايگاه موثري دارد 

مدير كل در این جلسه گفت: لازمه ی پیشرفت و ارتقای کمی و کیفی فعالیت ها و خدمات یک مجموعه، استفاده از نگرش خلاق و ایده های جدید و مفید است و بايد از منابع و سرمايه انساني به نحو موثر بهره مند شد 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مجموعه اداره كل حمل ونقل وپايانه ها از نیروهای علاقه مند برخوردار است که می توانند با همکاری و انسجام هرچه بیشتر در مسیر موفقیت و ارتقای وضعیت استان گام بردارند. 

درادامه این جلسه از زحمات و تلاش های "وهاب الدين خادم جبراييلي " رییس اداره بازرگاني وسرمايه گذاري تقدیرولوح يادبودي به ايشان اهدا ء شد. 

همچنین طی این جلسه با حضور کارشناسان اداره کل حمل ونقل وپايانه هاي استان مباحث مربوط به هر حوزه ی کارشناسی مورد بحث و بررسی دقیق قرار گرفت و پیشنهادهای کارشناسان برای ارتقای خدمات رسانی مطرح و نقطه نظرات روسای ادارات شنیده و تبادل نظر دراین زمینه صورت گرفت. 
مشخصات:
نظرات: *