پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​ برگزاري كارگاه توجيهي نحوه استفاده از تجهيزات ايمني در وسايل نقليه باري و مسافري در تهران

تاریخ انتشار: 1394/06/04

​ برگزاري كارگاه توجيهي نحوه استفاده از تجهيزات ايمني در وسايل نقليه باري و مسافري در تهران

كارگاه توجيهي آشنائي مديران و رانندگان بخش حمل و نقل جاده اي با دستورالعمل اجرايي استانداردهاي فني و نحوه استفاده از تجهيزات ايمني در وسايل نقليه باري و مسافري در پايانه كالاي تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان تهران، در اين كارگاه كه با حضور جانشين فرماندهي انتظامي پليس راه غرب استان تهران و نماينده فرماندهي انتظامي پليس راه شرق  استان تهران وعده كثيري از مديران شركت هاي حمل و نقل و رانندگان در سالن كنفرانس پايانه كالاي تهران برگزار شد، مسئول آموزش بخش حمل و نقل استان در رابطه با ضرورت بكارگيري اين تجهيزات مطالبي را ايراد كرد. عبدالهي در ادامه افزود؛ با استانداردسازي  تجهيزات ايمني و آموزش رانندگان ضمن فرهنگ سازي مي توانيم آمار تصادفات جاده اي را در كشوربه حداقل برسانيم. 

در ادامه جانشين فرماندهي پليس راه غرب استان تهران به تشريح جزئيات اين دستورالعمل پرداخت و افزود كه ؛  پليس راه با همكاري مديران شركت ها و رانندگان تمام سعي و تلاش خود را در اجراي اين دستورالعمل بكار خواهد گرفت . سرهنگ محمودي در ادامه خواستار توجه بيشتر مديران شركت ها به اين امر مهم شد و از رانندگان نيز خواست كه نسبت به تجهيزات ايمني وسيله نقليه خود حساسيت بيشتري نشان دهند تا خداي نكرده مشكلاتي پيش نيايد.

در ادامه اين كارگاه سرگرد نريماني نماينده پليس راه شرق استان تهران نيز ضمن تاكيد براجراي دستورالعمل اجرايي استانداردهاي فني و نحوه استفاده از تجهيزات ايمني در وسايل نقليه باري و مسافري، در رابطه با آموزش و فرهنگ سازي در حوزه حمل و نقل جاده اي مطالبي را ايراد نمود.

در خاتمه اين كارگاه فيلم هايي از نحوه استفاده از اين تجهيزات به نمايش گذاشته شد.              

گفتني است دستورالعمل اجرايي استانداردهاي فني و نحوه استفاده از تجهيزات ايمني در وسايل نقليه باري و مسافري  در خرداد ماه سال جاري  از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ابلاغ شده و از ابتداي شهريور ماه جاري اجرائي خواهد شد . 
مشخصات:
نظرات: *