پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

بخش دسترسی سریع
​بازديد شهركي ثانوي از خوابگاه رانندگان در حال احداث پايانه مسافري جنوب

تاریخ انتشار: 1394/03/20

​بازديد شهركي ثانوي  از خوابگاه رانندگان در حال احداث پايانه مسافري جنوب

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان تهران شهركي ثانوي مدير كل از روند عمليات اجرايي خوابگاه رانندگان در حال احداث  پايانه مسافري جنوب بازديد كرد .

دراين بازديد كه مدير پايانه جنوب( سازمان پايانه شهرداري تهران) و مدير دفتر نمايندگي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان تهران در پايانه جنوب  حضور داشتند،گزارشی از وضعیت موجود و کارهای مختلف در حال اجرا ارائه نمودند .

 شهركي ثانوي ضمن بازدید از بخش‌ها و طبقات مختلف این پروژه، با اشاره به کمبود فضای خوابگاهی موجود در پايانه مسافر جنوب، ضمن تشكر از مديرعامل سازمان پايانه و پارك سوارهاي شهرداري تهران بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی این پروژه تاکید کرد .

وي به لزوم احداث خوابگاه براي  رانندگان و نقش آن گفت: با عنايت به اينكه در عوامل درگير در سوانح رانندگي  جاده اي  موضوع خستگي و خواب آلودگي رانندگان گزارش مي شود به همين دليل  خوابگاه ها ي مناسب براي استراحت رانندگان يك ضرورت محسوب مي شود .  

اين مقام مسئول عنوان نمود : علاوه بر خوابگاه  ايجاد فضا هاي ورزشي و خدماتي و تفريحي  مي تواند در ايجاد آرامش و نشاط براي رانندگان موثر باشد. 

.

اين گزارش مي افزايد : بر اساس اعلام سازمان پايانه ها و پارك سوارهاي تهران کار احداث خوابگاه ، از اواخر سال 92  آغاز شد که هم اکنون حدود 90  درصد پیشرفت فیزیکی دارد

شايان ذكر است  این خوابگاه داراي  1400 متر مربع  زيربناي مفيد در دو طبقه  با ظرفيت   100 تختخواب مي باشد 
مشخصات:
نظرات: *